Одним із таких  проектів на найближчу перспективу є   капітальний ремонт та комплексний благоустрій центрального міського парку та прилеглої території до дитячого майданчика, розміщеного біля парку.  Детально проект  членам виконкому представив його розробник ведучий архітектор ПП «Вертикаль-Е» Олександр Очинський. Зокрема, було повідомлено, що проектом передбачено  проведення капітального ремонту фонтану (заміна його оздоблення, реконструкція системи подачі води),  заміна тротуарної плитки на тротуарних доріжках, встановлення при виході з парку двох пандусів; ремонт стінки, що огороджує  парк по його периметру. На прилеглій території до дитячого майданчика заплановано висадити газонну траву, прокласти тротуарні доріжки, встановити додаткові ігрові дитячі комплекси та лавки,  вздовж р.Фонтанка  збудувати набережну з виходом до пішохідного мосту, за торговим об’єктом «Лілія» має бути розміщено громадський туалет.

 Міський голова Андрій Глущенко підкреслив, що це попередній проект, який розрахований на найближчих два роки і в своїх деталях він може змінюватися.  Після обговорення  фінансових показників попередньої  вартості  робіт, яка становить  678,856  тис. грн. – центральний парк та 1381,374 тис. грн. – прилегла територія до дитячого майданчика,  відповідну проектно-кошторисну документацію було затверджено та доручено розробнику проекту подати документи  в експертну організацію для проведення експертизи. 

 Члени виконкому  розглянули та затвердили ескізний проект  з благоустрою  території  міського кладовища, що розроблений ПП «Вертикаль». Олександр Очинський, акцентуючи на необхідності більш чіткої структурованості цієї території за своїм функціональним призначенням, розповів про її планування, озеленення, розміщення паркувальних площадок, встановлення сміттєвих контейнерів та прокладення внутрішніх проходів і проїздів.

  Підтримку членів виконкому отримав і проект капітального ремонту адміністративної будівлі міської ради з улаштуванням центру надання адміністративних послуг, що розміщується по вулиці Центральна, 36.  Керуючий справами (секретар) виконкому міської ради Лариса Коваль  звернула увагу учасників засідання на можливість отримання для такого ремонту коштів з державного бюджету, оскільки на сьогоднішній час продовжує діяти Державна  комплексна програма фінансування утворення адміністративних центрів в Україні і є лист Одеської обласної державної адміністрації  до міської ради з пропозицією прийняти участь в даній програмі. Міська рада підтвердила свою участь і з цією метою розробила  відповідну проектно-кошторисну документацію. Проектом капітального ремонту адмінбудівлі передбачено повну заміну покрівлі, системи опалення, ремонт зали, фойє та кабінетів,  встановлення санвузлів для відвідувачів та персоналу.   В ході засідання члени виконкому, детально обговоривши підсумки виконання  Програми  соціально - економічного розвитку міста  Татарбунари  та міського бюджету за 2016 рік, які представили заступник міського голови Олександр Лєсніченко  та начальник відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету (апарату) міської ради Любов Лютикова,   затвердили проектно-кошторисну документацію на будівництво двох нових асфальтних доріг: по вулиці Борисівська  в сумі  978,612 тис. грн. та вулиці Дністровська  в сумі  967,255 тис. грн. Чергове березневе засідання виконавчого комітету міської ради видалося досить насиченим та дискусійним: більш, ніж 20 питань порядку денного охопили собою широкий спектр життєдіяльності міста.  Серед розглянутих питань були прийняті також важливі рішення  стосовно початку поточного ремонту доріг в місті згідно Програми соціально-економічного розвитку м. Татарбунари на 2017 рік; виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,  усунення порушень громадського порядку в місцевому кафе-магазині «Мелроуз», надання  адресної  матеріальної  допомоги  жителям    міста в  березні  поточного року та інше.