Після завершення зими, з настанням теплої пори року ми  приступаємо до традиційного впорядкування своїх помешкань, присадибних ділянок, прилеглих територій.

 Наше місто розпочинається з кожного двору, будинку, вулиці і продовжується в  міських площах, парках, скверах, дитячих майданчиках. Від того як будуть виглядати ці території, якими ми користуємося, такий  імідж буде мати наше рідне місто.  Дуже хочеться, щоб охайність і добра впорядкованість стали його візиткою карткою. Від цього  буде приємно і нам, жителям міста, і добре та затишно нашим гостям.  

 

 Все залежить від нас, від наших  рук, від нашого бажання зробити своє місто чистішим, привабливішим та привітнішим.  Весняні свята, які наближаються, мають стати для нас добрим порадником і дороговказом  у справі наведення такого ладу і порядку. 

 Завтра, 6 квітня в нашому місті розпочинається  весняний День довкілля, який буде тривати до 15 квітня.  Ми запросили до участі у заходах із благоустрою представників трудових колективів міста та учнівську молодь. Запрошуємо до цієї участі також всіх, хто любить своє місто, хто небайдужий до його долі, хто бажає йому добрих змін. Впевнений, що кожен, хто щирим бажанням долучиться до прибирання, озеленення та благоустрою рідного міста, внесе свій  гідний вклад в його поступовий розвиток та добробут!

З повагою  Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко