За узгодженим   планом заходів розчищення острова, яке очолив в цей день міський голова Андрій Глущенко,  стало важливою  частиною робіт, які необхідно провести  під час весняного благоустрою в місті. Захаращення острова  чагарниками,  гіллям, травою після зимової пори року було більш,  ніж помітним  і вже вимагало  наведення порядку.

 

 В  процесі роботи на острові та прилеглій території  здійснено обрізку дерев, зкошення трави, розчищено від очерету підземне джерело води.  На частині правого берегу річки, зі сторони міського ринку, зібрано побите скло,  різні металеві предмети, пластик та папір. Більше 10-ти великих мішків різного сміття, на жаль, стали  індикатором  споживацького відношення до природи. Проте, незважаючи на таку байдужість  окремих людей, природа як може віддячує тим, хто все-таки до неї  ставиться з турботою: дуже радісно і приємно було побачити вирослі декоративні дерева,  які були висаджені працівниками апарату міської ради  минулої осені.   

 

     

 Міський голова, підсумовуючи результати роботи, зазначив, що  острів, який заплановано перетворити в постійне місце відпочинку городян,   потребує  постійної  і  системної уваги, на що надалі будуть спрямовані сили як учасників міських акцій із благоустрою, так і  працівників  управління майном комунальної власності та благоустрою міської ради.

 Весняні роботи в місті продовжуються.