Шановні жителі міста Татарбунари!

    Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської  міської ради прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

 «Свято - з усіх свят Свято!», - так величають Святу Пасху в народі. Поділяючи з усіма пасхальну радість, ми долучаємося до загальної радості і великого торжества. Найрадісніша і життєстверджуюча для всіх християн подія несе світу добро, світло, торжество правди і істини. З Воскресінням Христовим і ми все намагаємося бути духовно краще, чистіше, виправляти свої помилки, здійснювати своє життєве покликання сердечно, щиро і з великою любов'ю до людей.

 Звертаючись в ці пасхальні дні один до одного з великоднім вітанням : «Христос воскрес! Воістину воскрес! », Ми сповнюємося вірою в повернення світу на нашу землю, примноження любові до ближніх, відродження традиційних християнських цінностей і в добру творення.

Нехай радість про Воскресіння Христове наповнить наші серця великим торжеством, милосердям, благочестям, духом подвижництва і прощення.

Щиро бажаю всім вам, дорогі татарбунарці, твердої віри, зміцнення своїх духовних і тілесних сил, благополуччя і миру вашим родинам і всій нашій країні.

З повагою Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко