Питанню підвищення спільної відповідальності міської ради та підприємців у сфері  впорядкування та благоустрою в місті  депутати приділяли увагу не один раз  на попередніх сесіях. Обговоривши ряд його аспектів у присутності підприємців на одному із своїх пленарних засідань, депутати на квітневій 16-ій сесії міської ради  встановили розміри  пайових внесків, які власники тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного,  іншого призначення, а також користувачі об’єктів благоустрою мають вносити на утримання  об’єктів благоустрою в місті. В прийнятому рішенні з цього питання поставлено акцент на тому, що методика розрахунку обсягу пайової  участі (внеску)  розробляється у відповідності до повноважень, наданих органам місцевого самоврядування самостійно визначати такі обсяги  згідно пункту 10 частини 1-ї статті 10-ї Закону України «Про благоустрій населених пунктів». На визначення розміру пайової участі (внесків) будуть впливати  два основних показники:  в залежності від площі та функціонального призначення тимчасової споруди чи об’єкта благоустрою, а також розміщення їх в певній економіко-планувальній зоні міста Татарбунари, яких в місті згідно Архітектурно-планувальної частини Генерального плану та плану Зонування міста - 7.  В останньому буде братися до уваги наближеність тимчасової споруди чи об’єкту благоустрою до центру міста, транспортних розв`язок та комерційної привабливості території. Коментуючи прийняття цього рішення, міський голова Андрій Глущенко  підкреслив його важливість як для  поступального розвитку міста,  так і для місцевих підприємців. «В сучасний час поняття доброї впорядкованості  місцевої території тісно пов’язане із зростанням привабливості та успішності підприємництва, тому, якщо всі сторони будуть ефективно співпрацювати в цьому напряму, добрі результати отримують всі», - зазначив міський голова. 

В рамках порядку денного 16-ї сесії серед 33- х питань   депутати обговорили підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку міста Татарбунари та міського бюджету за 2016 рік; внесли зміни до доходів та розподілу видатків міського бюджету на 2017 рік; доповнили пункти міської  програми «Діти міста Татарбунари» на 2016-2020 роки» таким напрямком роботи як національно-патріотичне виховання дітей міста, внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету міської ради, зокрема, вивели зі складу у зв’язку із зміною місця проживання чи роботи Сергія Мельника, Вадима Мельниченка, Сніжану Султан та ввели до складу виконкому Володимира Акімова, Олександра Соколова та Іллю Устименка. Затвердивши статут комунального підприємства «БЕСАРАБІЯ»  Татарбунарської міської ради у новій редакції, депутати  дали новий імпульс  функціонуванню цього комунального підприємства,  яке було утворене в міській раді в попередні роки, але не здійснювало свою господарську діяльність. Підприємство буде виконувати роботи у сфері містобудівництва, ЖКХ, управління об’єктами комунальної власності громади міста Татарбунари.

 Депутати своїм рішенням надали земельним ділянкам,  розташованим в центральній частині міста Татарбунари вздовж річки Фонтанки, статус скверу і   присвоїли  йому назву - сквер Молодіжний, на території якого заплановано здійснити цілий комплекс робіт із благоустрою.   

 Важливі зміни та нововведення були здійснені депутатами у сфері впорядкування назв вулиць, провулків та площ міста Татарбунари. Окрім 82-х вулиць та провулків, в місті  буде 7 площ: для цього ряду територій міста, які відповідають статусу площ, депутати  затвердили їх власні назви:

---площа  Центральна  (біля районного Будинку культури);

-  площа Тура В.З. ( вулиця Лесі Українки, біля двоповерхової адміністративної будівлі № 22);

-  площа Визволення  (перехрестя вулиці 23 серпня та вулиці Горького);

 - площа Барінова (перехрестя вулиці Барінова і вулиці Князєва);

 - площа Спортивна  (біля  міського стадіону);

 - площа Робоча   (перехрестя вулиці Джерельна та вулиці Князєва);

 - площа Перемоги  ( вулиця Горького, біля меморіалу загиблим воїнам в роки Другої світової війни).