Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради прийміть найщиріші вітання із святом 1 травня - Днем міжнародної солідарності трудящих всього світу.

 

  Цей день відзначається в пам'ять  робітників, які наприкінці 19-го століття  заявили   про свої права на вільну працю, гідну їй винагороду, мир та злагоду між усіма соціальними групами людей.       

  В наш час  це свято набуло і нового змісту: ми святкуємо його не тільки як свято  вільної праці та єднання всього людства у відстоюванні своїх соціальних прав, а й свято миру та весни.

   Перед нами сьогодні стоїть дуже багато завдань. Вони нелегкі і результати їх виконання не такі швидкі.

  Але, ми віримо в те, що  наша спільна праця, злагода і порозуміння в нашому суспільстві будуть і надалі слугувати стабільному розвитку нашого краю та всієї  країни.

  Напередодні святкового дня, бажаю вам, шановні татарбунарці, гідного життя, стабільно сприятливих умов праці та заслуженої винагороди за неї. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен ваш день  буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення  та  життєвих перемог!

З повагою

Татарбунарський міський голова                          Андрій Глущенко