Міський голова Андрій   Глущенко  привітав жінок-матерів на  святковій  концертній програмі, яка пройшла в районному Будинку культури до Дня Матері. Звертаючись до присутніх в залі жінок, міський голова зазначив, що цей святковий день є лише символічним, тому що велику шану і слова безмежної вдячності  ми маємо віддавати своїм матерям щодня. «Кожен день, які б турботи нас не оточували, своїми помислами і діями ми звертаємося до своїх матерів, знаючи, що перша допомога, або підтримка прийде саме від матері. Немає, мабуть, таких слів, які б виразили повноту глибини материнської любові, ласки та ніжності до своїх дітей. Поряд з цим ми знаємо, що безмежні материнські почуття великої людяності, милосердя, доброти і лагідності жінка-мати переносить не тільки на своїх рідних дітей, а й вміє огортати  такими почуттями і інших, в тому числі і тих, хто з раннього дитинства залишився без матері і потребує до себе материнської уваги. Без благословіння матері ми  не можемо звершувати  жодного із своїх великих починань, жодного  доленосного діяння у своєму житті. Сьогодні і завжди  ми проголошуємо хвалу жінці, яка продовжує родинні традиції, яка передає вічні людські цінності новим поколінням, зберігає тепло людських сердець і душ  і цим стверджує торжество життя на Землі», - підкреслив Андрій Глущенко.

 

  Зі словами вдячності  за великий материнський подвиг до учасників свята звернулися голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов та  новопризначений голова Татарбунарської районної державної адміністрації  Олександр Кривенко.

 В ході свята  підведено  підсумки районного конкурсу «Жінка року -2016», переможців якого нагородили почесними грамотами та цінними подарунками. З уст керівників міста та району пролунали щирі побажання всім жінкам щасливої долі радісного материнства, почуття доброї гордості за успіхи і  життєві досягнення своїх дітей, міцних тілесних та духовних сил, миру, добробуту та сімейного затишку.