В рамках благоустрою міста  на 2-му (новому) міському кладовищі  встановлено нові металічні  ворота,  що стало результатом  узгоджених спільних дій Татарбунарської міської ради  та  підприємця Павла Глибишина,   якому за рішенням виконкому  міської ради  від 31 березня 2016 року надано дозвіл на укладення договору з УМКВ міської ради про надання ритуальних послуг  в  м. Татарбунари.

 

Проведеній роботі  передували  окремі зустрічі  міського голови Андрія Глущенка з  Павлом Глибишиним  та Іриною Руденко, яка також надає послуги у зазначеній сфері, неодноразове обговорення питань благоустрою території міського кладовища на  засіданнях сесій та виконавчого комітету міської ради, виїзди на місце тимчасової робочої комісії  міської ради   з цих питань під керівництвом заступника міського голови  Олександра Лєсніченка.

  Погоджені основні напрямки спільної роботи та конкретні проекти на цій ділянці благоустрою міста  поступово втілюються в життя.  Для зручності жителів міста, які доглядають за місцями поховань рідних та близьких, управлінням майном комунальної власності  міської ради  біля кладовища встановлено  автобусну  зупинку. Силами працівників управління територія зупинки  облаштована, встановлена тротуарна плитка.

В найближчій перспективі територію нового міського кладовища  очікує комплексне облаштування та структуризація: розподіл  на сектори  та окремі ряди,прокладення внутрішніх проходів і проїздів,  озеленення, встановлення сміттєвих контейнерів, тротуарних доріжок та  розміщення паркувальних площадок.