Трьома  новими  спортивними площадками поповнилося  місто Татарбунари, що стало приємним і несподіваним подарунком від  підприємців Геннадія та Ольги Діордієвих.  Сьогодні ця подружня пара проживає в Києві, але Геннадій, який виріс в місті Татарбунари,  не забуває  рідних місць і батьківського дому, де батьки виховали його і дали йому дорогу в життя.  В пам'ять про самих рідних своїх людей, яких сьогодні вже, на жаль,  немає, і зроблений такий чудовий подарунок місту.

Пропозиція Геннадія  знайшла підтримку у міського голови Андрія Глущенка. Після  двосторонньої зустрічі в міській раді  спортивне обладнання було змонтовано і встановлено  на вулиці Дністровській, на території дитячого майданчика в центральній частині міста та  в спортивній зоні подвір`я  загальноосвітньої школи № 1  ім. Василя Захаровича Тура.

Такі ж спортивні площадки  встановлені підприємцем  і в двох сільських населених пунктах району: селах Дмитрівка та Приморське.

Спортивним  обладнанням можуть користуватися  як підлітки, так і молодь старшого віку. Подарунок, здійснений татарбунарськими меценатами, безумовно розширить можливості для  занять фізкультурою і спортом, додасть бажання  нашій молоді зміцнювати  свій дух і  тілесні сили.

Від імені Татарбунарського міського голови виконавчий комітет (апарат)  Татарбунарської міської ради висловлює щиру вдячність подружжю  Діордієвих  за великий подарунок для рідного міста та бажає  їм добробуту і професійних успіхів!