Освітити вулиці міста, зробити їх безпечними для громадян, і при цьому поступово використовувати  нові технології  енергетичної сфери, - одне із важливих завдань міської влади.  Новий підхід у вирішенні цих питань, який сьогодні здійснює міський голова Андрій Глущенко, пов'язаний із застосуванням світодіодних  світильників.

Після досконального ознайомлення з  характеристиками таких світильників та їх експлуатації, в міській раді було прийнято рішення  розпочати роботу по їх впровадженню  в місті. На даний час за кошти міського бюджету повністю відновлено вуличне освітлення, в тому числі з використанням світодіодних світильників, на вулицях Богдана Хмельницького (Тельмана), Верхня, Кутузова, Кілійська, Шкільна, Бузкова (Куйбишева).  Роботи виконало  приватне підприємство«Артал»,м.Арциз.

Управлінням майном комунальної власності та благоустрою Татарбунарської міської ради  встановлено світодіодні світильники по вулиці 23 Серпня та частково – в парку ім. Татарбунарського повстання. Поряд із  застосуванням нових технологій, відновлення вуличного освітлення відбувається  шляхом заміни або встановлення ламп накалювання, що було здійснено  на вулиці Лиманська та 2-ій   половині вулиці Борисівська.  Діяльність управління майном комунальної власності та благоустрою  міської ради  в цьому напрямку організовано так, щоб  ревізію вуличного освітлення проводити систематично, після чого при необхідності відбувається заміна потрібного обладнання.  В цілому, за останні два роки  в місті проведено вагому роботу із покращення вуличного освітлення, а саме, в період  з жовтня 2015 року по даний час здійснено заміну 322-х електричних лампочок та патронів; згідно актів-приписів  Татарбунарських РЕМ  замінено укомплектовані електричні лічильники на вулицях Клюшнікова, Суворова, Лесі Українки, Пушкіна, 23 Серпня, Татарбунарського повстання та Космонавтів; додатково встановлено кабель Сіп  на вулицях Космонавтів, Суворова, Бальца, Маяковського,  та в зоні пам’ятника учасникам бойових дій на території інших держав;  проведено електропровід АВВ2 на вулицях В.Тура, Робоча, Князєва, Клюшнікова, Баринова, Чкалова.

В найближчий час в червні заплановано повністю відновити вуличне освітлення на вулиці Чорноморській. Комплексна діяльність міської ради в цій сфері  продовжується.