Актуальність даного  питання, яке члени виконавчого комітету розглядали серед ряду інших на черговому травневому  засіданні виконкому, визначена  наближеністю оздоровчого періоду. 

  Відповідно  до затвердженого порядку, в оздоровчий заклад будуть  направлятися  діти віком  від  7 до 16 років, які проживають і навчаються у місті  Татарбунари. За бюджетні кошти міста оздоровленням та відпочинком будуть охоплені  діти, які потребують соціальної уваги та підтримки: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з багатодітних  та малозабезпечених сімей; діти, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС; талановиті та обдаровані діти – переможці всеукраїнських,  обласних,  районних,  міських  конкурсів,  олімпіад, фестивалів, змагань, спартакіад та відмінники  навчання; діти, батьки  яких  є  учасниками АТО; діти,  батьки  яких мобілізовані  в ЗСУ; діти, які  є  членами міського  шахово-шашкового клубу та міської  команди  з футболу. Путівки надаватимуться  безоплатно. Діти, які будуть направлені на відпочинок, обов’язково мають пройти медичний огляд. 

Як повідомив членам виконкому міський голова Андрій Глущенко, міська рада вже уклала договір про відпочинок та оздоровлення дітей міста Татарбунари з районним дитячим оздоровчим закладом  «Зорька» на другу зміну, яка розпочнеться в липні.

В ході засідання члени виконкому підвели підсумки виконання міського бюджету та програми соціально-економічного розвитку м. Татарбунари за І квартал 2017 року, проаналізували результати роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2015-2017 року,  представлені заступником міського голови  Олександром Лєсніченко  та начальником відділу бухгалтерського обліку Любов`ю Лютиковою.

Ряд питань, винесених на засідання, стосувався  одного із найважливіших напрямків діяльності міської ради – благоустрою міста. В цій площині  членами виконкому  затверджено проектно-кошторисну документацію з капітального ремонту, комплексного благоустрою центрального парку та прилеглої території до дитячого майданчика міста Татарбунари; підтримано клопотання Татарбунарського сільського споживчого товариства щодо благоустрою території, прилеглої до майнового комплексу «Універмаг» (біля міського ринку) з розміщенням конструкцій додаткової вхідної групи з додатковими сходами та пандусом; визнано доцільним  розміщення громадського туалету у сквері «Молодіжний» та інш.   

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху на ділянках вулиць біля навчальних закладів міста, виконавчий комітет вирішив  встановити пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки («лежачі поліцейські») на вулицях  Гімназичній, Князєва та Центральній.Під  час спільної роботи на  засіданні члени виконкому піднімали різні питання життєдіяльності міста. Так, Ігор Вторенко звернув увагу на велике робоче навантаження  артезіанської свердловини, розташованої в мікрорайоні  «Південний» та необхідність його зменшення; Людмила Соколова запропонувала прийняти міри  щодо зобов’язання підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність в супермаркеті «Копійка», облаштувати територію біля торговельного об’єкту; Валентин Кравченко наголосив на необхідності посилення уваги міської влади  до фактів зростання  в місті масового будівництва під електричними лініями з напругою 10000 ВТ, що небезпечно для життя і здоров`я людей.  В  особливому полі зору членів виконкому міської ради  і криміногенна ситуація в місті: наведені приклади  останніх негативних подій, пов’язаних із застосуванням невідомими особами вогнепальної зброї на вулицях міста та реагуванням на ці події зі сторони місцевої поліції, не додали оптимізму присутнім. Висловлена пропозиція заслухати представників поліції на одному із найближчих засідань виконкому була підтримана членами виконкому одноголосно.