Такий висновок зробили  на своєму засіданні члени виконавчого комітету міської ради в ході ознайомлення з проектом, яке провів його розробник, провідний архітектор  ПП «Вертикаль –Е» Олександр Очинський.

  Представляючи графічні матеріали, автор проекту детально роз’яснив всі особливості планування, призначення оновлених та нових споруд, які згідно плану мають бути на території вокзалу. Олександр Очинський  наголосив, що  в ході проектування враховувалися такі необхідні фактори, як зручність і комфортність для пасажирів, можливість для них отримати на території вокзального комплексу ряд послуг, сприятливі умови для руху та зупинок  автотранспорту (в`їзд та виїзд з території, зручність платформ, можливість маневрування), наявність зелених зон, привокзальних площадок, господарської зони та інше.  Планом передбачена реконструкція пасажирського залу, диспетчерського пункту, білетних кас, в тому числі створення  необхідних умов для  персоналу автовокзалу, який буде здійснювати регулювання пасажиропотоками та обслуговування території.

В цілому, охарактеризований проект генплану реконструкції міського автовокзалу викликав у членів виконкому позитивні враження. Члени виконкому в ході дискусії  підкреслювали, що для такого  міста як Татарбунари, яке відіграє роль одного із крупних транспортних вузлів південної частини Одеської області і вздовж якого проходить автошлях міжнародного значення, осучаснення автовокзалу дуже необхідне, тому в такому вигляді, який сьогодні має міський автовокзал, залишати його просто недопустимо. Тим більше, що для таких масштабних перетворень в цій частині міської території, в місто заходять інвестиції, які   є вкрай необхідними для  сучасного поступального розвитку.