Не в найкращі часи для  медичної сфери,  в складних умовах реформування, здійснюючи багаторічний пошук шляхів вирішення складних проблем, люди в білих халатах ціною неймовірних зусиль підтримують належний рівень медичної допомоги населенню. Незважаючи на труднощі в роботі, продовжують теплом своїх сердець, чесно й самовіддано служити своєму високому покликанню.

        Напередодні  професійного свята  медичні працівники традиційно приймали вітання  від  представників громадськості та місцевих органів влади на святковій концертній програмі в районному Будинку культури. З добрими побажаннями до  лікарів, медичних сестер, фельдшерів, санітарів та представників допоміжного технічного персоналу звернулися керівники медичної галузі району Іван Арапу, Світлана Стогній, Валентина Попадюк, Римма Доніч, а також голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов, Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко, староста села Безім`янка Тузлівської об’єднаної громади Неля Загранична та інші.

   

   Адресуючи слова величезної подяки за неймовірні зусилля, які медичні працівники проявляють кожного дня в умовах об'єктивних  і суб'єктивних труднощів в роботі, міський голова Андрій Глущенко підкреслив: «сьогодні, як і у всі часи  - це одна з найбільш потрібних і шанованих професій в суспільстві. Незважаючи на важкі, майже кризові умови реформування, яке нині відбувається в медичній галузі нашої країни, ви з гідністю несете своє професійне звання, з великою відповідальністю зберігаєте здоров`я людей і рятуєте їх життя.  В Татарбунарській центральній районній лікарні, районному центрі первинної допомоги,  міській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а також в сільських медичних установах району  працюють  люди, глибоко віддані своїй професії, щирі цінителі і рятувальники головної загальнолюдської цінності - життя і здоров'я людини. З великою теплотою і милосердям ви відноситесь до своїх пацієнтів. Завжди готові вислухати людину, провести  ретельний медичний огляд і надати необхідну лікарську допомогу. Напередодні святкового дня  висловлюємо всім вам честь і хвалу за вашу безцінну працю і високий професіоналізм, за велику самопожертву і готовність в будь-яку хвилину прийти на допомогу людям, за добре серце і чуйну душу». 

  За сумлінну працю, надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, високий професіоналізм та відданість своїй справі міський голова  відзначив почесними грамотами і грошовими  нагородами цілий ряд медичних працівників. Щирі побажання міцного здоров`я, добробуту, успіхів у нелегкій, але благородній праці пролунали  в цей день для всіх, хто вважає своїм священним обов’язком дбати про життя  і здоров’я людей.