Згадані ділові якості мають характеризувати людей будь-якої професії, але для людей,  що обрали своєю професійною нивою службу в органах виконавчої влади, ці риси мають подвійне значення, тому що державна служба проводить в життя державну політику практично в усіх сферах життєдіяльності громадян. Перелік необхідних ділових та особистісних якостей для цієї професійної діяльності, безумовно, більший, але згадані три основні риси державного службовця  є точкою відліку довіри людей до влади, необхідною умовою стабільного економічного і соціального розвитку  держави. Немає секрету, що саме цих основних рис і не вистачає представникам державного управління, державній службі в цілому, яка протягом останніх 13-ти років перебуває  з  цих та інших причин в системній кризі.

 Разом з тим, значна частина професійної команди державних управлінців – це справжні професіонали, глибоко компетентні, чесні та відповідальні службовці, які щоденно   зустрічаються з людьми, вислуховують та аналізують їх проблеми і пропозиції, та приймають рішення,  від яких залежить доля конкретної людини, місцевої території, регіону та, в цілому, всієї країни.

 

 Саме про це говорили  керівники міста та району у своїх привітаннях на урочистостях, присвячених Дню державної служби, що  пройшли в районному Будинку культури.  З добрими побажаннями до державних службовців звернулися  голова Татарбунарської районної державної адміністрації Олександр Кривенко, голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов, Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко, депутат Татарбунарської районної ради Наталя Кожухаренко та голова профспілкового комітету працівників державних установ Валентина Краснянська.  

 

Міський голова підкреслив почесність і благородність обраної присутніми справи, що підтверджується постійною необхідністю захищати і відстоювати інтереси людей, не допускати порушень  їх прав та свобод, а також створювати всі  необхідні  умови для їх повноцінної життєдіяльності. «Добре відомо, що від професійного рівня і чесності кожного із вас, уважного ставлення до людей та їх потреб, вміння швидко і якісно приймати рішення та отримувати позитивні результати, - починається довіра до влади. Приємно зазначити, що саме такі державні службовці, працюють поряд з нами, демонструючи високий професіоналізм, ініціативність і глибоке розуміння наших  спільних завдань, які стоять сьогодні як перед виконавчою владою, так і перед органами місцевого самоврядування», - акцентував міський голова.

 

  

Висловивши  щирі слова вдячності за  добросовісну працю та служіння народу, керівництво міста та району нагородило  цілий ряд державних службовців  квітами та почесними грамотами. Офіційну частину свята продовжила святкова концертна програма, підготовлена силами місцевих аматорів.