Довгоочікувана для випускників ПТАУ церемонія вручення документів про освіту цього року пройшла   поза межами  приміщення та урочистої  зали, - в зеленому сквері біля  підземних джерел річки Фонтанка.  Розділити радість з випускниками від завершення навчання  та придбання  професійно-технічної освіти  на випускний  вечір прийшли їх друзі, батьки, педагогічний колектив та керівники міста і району.

 

 

Директор  освітнього закладу Олег  Юхимович Кабак, який відомий своєю привітністю, поздоровив своїх вихованців  із знаменною подією в їх житті та вручив випускникам  дипломи про освіту, а їх батькам – подяки  за виховання своїх дітей.  Щирими оплесками  всі учасники свята зустріли  дитячий танцювальний колектив, які подарували  випускникам  свою танцювальну композицію та  дитячі усмішки.

Доброго професійного  влаштування  та  ствердження,  щасливої особистої долі та вдалого старту в самостійне доросле життя  побажали випускникам голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов, Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко та керівник апарату Татарбунарської районної державної адміністрації Мирослава Коваль.

За активну життєву позицію, ініціативність, гідне представлення Татарбунарського району на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерні з професії «Маляр», участь у конкурсах фахової майстерності з професії «Кухар» в 2017 році, творчу участь у загальноміських заходах, з нагоди завершення навчання та отримання диплому кваліфікованого робітника, - міський голова вручив  ряду випускникам почесні грамоти та електронні пристрої – носії  інформації. Адресуючи щирі побажання випускникам,  керівник міста підкреслив: «я впевнений, що ви обов’язково знайдете себе на професійній ниві, обов’язково будете затребувані на підприємствах сучасного виробництва, аграрної галузі та інших сфер господарського життя і зможете практично застосувати всі знання, які отримали в стінах рідного училища.  Ми дивимося на вас з надією, і ви обов’язково  виправдаєте ці сподівання».