На даний час здійснено капітальний ремонт водопроводу на вулицях Кілійська та Верхня,  де жителі  були обтяжені  постійними перебоями у подачі води. Аварійно-ремонтна бригада водопровідно-каналізаційного господарства  міської ради  із залученням працівників та технічних ресурсів комунального підприємства «Водопостачальник» в ході робіт здійснили повну заміну водопровідної системи. Прокладка нових водопровідних труб здійснена  в траншеї, які  були підготовлені акуратним рівним рядом із однаковими точними розмірами по всій довжині.

 

         Враховуючи необхідність посилення  належного контролю за водопостачанням та зниження рівня незаконного споживання води в місті, до проведеного ремонту був застосований новий підхід, а саме: лічильники водоспоживання виводилися з території домогосподарств на  вуличні площадки. Напередодні ремонту з жителями вулиць були проведені зустрічі, на яких жителів ознайомили з таким підходом і відповідно, отримали від них згоду.  На черговій робочій зустрічі, яка  проводилася в ці дні вже з  метою інспектування ходу робіт,  заступник міського голови Олександр Лєсніченко в розмові з жителями зазначив, що комунальні служби міської ради, які здійснюють діяльність у сфері водопровідно-каналізаційного господарства,   стараються як можна більше використовувати теплі погодні умови для ремонту та заміни зношених  водних мереж  міста. «В зимню пору року такі ремонти проводити неможливо.  Тому, протягом останнього часу ремонтні роботи фактично не зупиняються, а під час їх проведення треба зупиняти подачу води. Саме по цій причині у місті спостерігаються часті збої  у водозабезпеченні і більшість жителів міста, як ми бачимо, відносяться до цієї ситуації з розумінням. Звичайно, хотілося б охопити ремонтом відразу всі кризові райони міста, проте працюємо в рамках тих ресурсів і можливостей, які є. Поступовість – це сьогодні для нас найбільш можливий варіант у зрушенні найбільш головної проблеми міста: його  стабільного водозабезпечення. На черзі  вулиця Садова, де жителі зіштовхнулися не тільки із проблемою водопостачання, а й підтоплення під час дощів,  вирішуємо паралельно і цю ситуацію», - підкреслив Олександр Лєсніченко. 

        Одночасно з  ремонтом вуличних водомереж,  з метою покращення водопостачання на центральній водомережі  міста, здійснено капітальний ремонт артсвердловин  №№ 6, 7 на центральній насосній станції, де було проведено заміну устаткування: встановлено нові насоси, замінено фільтри та електрообладнання,  що значно підвищило дебіт води та її якість  в артсвердловинах. Роботи на центральній насосній станції продовжуються, тому в центральній частині міста ще  деякий час будуть спостерігатися перебої з подачею води.

 

вода
вода вода
вода
вода вода
вода
вода вода
вода
вода вода
вода
вода вода
вода
вода вода
вода
вода вода
вода
вода вода
вода
вода вода