Напередодні головного державного свята та Дня міста має бути здійснено традиційне серпневе прибирання територій міста Татарбунари. 

   Відповідно до розпорядження  Татарбунарського міського голови від 09.08.2017 р. № 139-р «Про забезпечення благоустрою до Дня незалежності України та Дня міста»  загальноміським днем проведення благоустрою визначено 17 серпня 2017 року. Розробленими в міській раді заходами із благоустрою, затвердженими цим розпорядженням, заплановано прибрати та впорядкувати вулиці міста, прилеглі території до підприємств, установ, організацій, готелів, магазинів, кафе, барів, розважальних закладів, багатоквартирних будинків, приватних домоволодінь міста згідно Правил благоустрою м.Татарбунари, затверджених рішенням Татарбунарської міської ради від 17 липня 2014 р. № 869 – VІ. 

  Працівниками  управління майном комунальної власності та благоустрою Татарбунарської міської ради  будуть проведені роботи із прибирання міських парків і скверів від сміття та бур`янів, видалення сухих і аварійних дерев на вулицях міста, підрізання гілок дерев, що нависають над тротуарами, впорядкування міських кладовищ та інші роботи.

 Запрошуємо трудові колективи підприємств, установ, організацій, готелів, магазинів, кафе, барів, розважальних закладів, а також мешканців багатоквартирних будинків та приватних домоволодінь прийняти активну участь у передсвятковому прибиранні  міста та здійснити наступні заходи: 

- прибрати від сміття, бур`янів прилеглі території;

- побілити дерева;

- підрізати гілки дерев, що нависають над тротуарами;

- здійснити поточний ремонт (за потреби)  фасадних частин своїх виробничих, торгових, житлових приміщень ;

- провести інший благоустрій прилеглих територій.

Виконавчий комітет Татарбунарської міської ради