Дане твердження, фактично, стало  формулою для депутатів  Татарбунарської міської ради, які постійно аналізують стан бюджетоутворюючої ситуації в місті  та раціонального використання коштів  міського бюджету. Така першочергова увага  бюджетній сфері створює максимально  сприятливі умови для виконання пріоритетних програм і заходів, які забезпечують  життєдіяльність міста.

 На черговій  19-ій  сесії міської ради депутати розглянули  стан виконання міського бюджету за  перше півріччя  2017 року, підсумки якого представила на засіданні начальник відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету (апарату) міської ради Любов Лютикова. 

 Характеризуючи основні показники міського бюджету за пройдений період,  керівник відділу зазначила, що за рахунок усіх джерел доходи міського бюджету за І півріччя 2017 року склали 13 394,5 тис. грн., що на 2 884,1 тис. грн.  більше, ніж за аналогічний період 2016 року. В тому числі: податкові надходження  - 7 429,9  тис. грн.; неподаткові надходження -   2 040,8 тис. грн.; доходи від операцій з капіталом – 146,9 тис. грн.; власних доходів надійшло - 1802,5 тис грн.     Було зазначено, що власні  надходження  збільшено  за  рахунок  прийняття   на  баланс  міської  ради   двох артезіанських свердловин, розташованих   на території комунального закладу «Татарбунарська центральна районна лікарня», артезіанської свердловин розташованої на території колишнього автопарку СПАТ «України» (1453,3 тис.грн.) та плати за батьківські  послуги, які надаються дитячими садочками (348,6 тис. грн.). Зупиняючись на видатковій частині бюджету, Любов Лютикова акцентувала на його виконанні у обсязі   13 700,2 тис.грн.   Із загального обсягу видатків витрати  склали на:

- дошкільні заклади освіти: 3 937,5 тис. грн., або 28,4 % від загальної суми витрат;

- благоустрій міста:  1 442,5 тис. грн., або 10,5 % від загальної суми витрат;

- утримання житлово-комунального господарства   - 1 039,0 тис. грн., або 7,8 %;

- утримання та розвиток інфраструктури доріг та будівництво доріг – 3289,0 тис. грн., або  24,0 %  від загальної суми витрат;

 - соціальний   захист  населення   -  160,9 тис. грн., або 1,2 %;

- оздоровлення дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, обдарованих дітей, дітей  з неповних сімей, дітей, батьки яких є учасниками АТО та дітей, які  постраждали  від наслідків  Чорнобильської  катастрофи:  148,4 тис. грн., або 1,08 % .

У сумі видатків загального фонду бюджету міста видатки соціального спрямування склали   10 017,3   тис. грн.,  або  73,1  відсотка.

Затвердивши своїм рішенням ці бюджетні показники, депутати  перерозподілили кошти міського бюджету  на поточний рік по ряду міських цільових програм та внесли зміни і доповнення до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 252-VIІ «Про міський бюджет на 2017 рік».

 В ході   чергової сесії  депутати  прийняли рішення  про передачу в оренду Татарбунарській районній державній адміністрації чотирьох кабінетів в будівлі, що розташована на вулиці Центральній, 36 строком на 1 рік;   відшкодування матеріальної шкоди в сумі 18 775 гривень   мешканцю м. Калуш Івано-Франківської області, власнику транспортного засобу - легкового автомобілю PEUGEOT EXPER  Ігорю Онофрею, чий автомобіль зазнав ушкодження під час зимової  погодної стихії  в м.Татарбунари;   про внесення доповнення  до міської програми культурно-масових та мистецьких заходів на 2017 рік, а саме підпункту стосовно забезпечення збереження історико-культурної спадщини в місті Татарбунари, визначивши об’єктом спадщини пам’ятку археології місцевого значення «Татарбунарська фортеця»; про перейменування вулиці Московська на вулицю Романа Гульченка, а також  35 рішень земельного характеру.