Сьогодні з впевненістю можна констатувати стабільну діяльність в нашому місті двох  дошкільних навчальних закладів комунальної власності: ясла - садок «Незабудка» та ясла-садок «Колосок», де розгорнуто 18 вікових груп («Незабудка» - 12 груп, «Колосок» - 6 груп)  із загальною кількістю  469 дітей віком від до 6-ти років.

  За останні два роки за рахунок коштів міського  бюджету матеріально-технічна база дошкільних навчальних закладів міста постійно оновлюється: а це і капітальний ремонт приміщень та їх покрівель, поточний внутрішній та зовнішній ремонт харчоблоку та його даху, придбання меблів і обладнання харчоблоків, ремонт санвузлів та сантехніки,  встановлення  нових вікон та дверей,  придбання електричних плит та пральних машин, постільної білизни і комп’ютерної техніки та інше.  Про вагомість здійсненої роботи у цій сфері красномовно говорять такі показники: видатки бюджету міста на галузь «Освіта»  у 2016 році склали 7 648,6 тис. гривень;   за перше півріччя 2017 року  3 937,5 тис. грн.    гривень. Значну частку виділених коштів становлять витрати на утримання персоналу дошкільних комунальних закладів. Так, на поточний рік із міського бюджету віділено  1 200,0 тис. грн. на заробітну плату працівникам  двох садків.

  В обох міських дошкільних  навчальних закладах міською радою встановлено пільги  по сплаті   за харчування  в розмірі  100  відсотків  - для  дітей, соціально незахищених категорій населення та 50  відсотків дітям,  в  сім’ях  яких  троє і більше  дітей.  З метою вивчення  потреб дошкільних закладів міський голова Андрій Глущенко продовжує в своїй робочій практиці як ділові, так і урочисті  зустрічі з колективами міських дитячих садків, головним  результатом яких  є  поглиблення   взаєморозуміння  та необхідної  співпраці в напрямку вирішення   спільних  проблем.

  Напередодні професійного свята міський голова привітав педагогів - вихователів та дошкільних працівників обох міських дитячих садків. «Своїми дійсно золотими руками ви огортаєте всіх дітей нашого міста, даруєте їм радість взаємного спілкування в їх першому дитячому колективі. Щодня спілкуючись з дітьми, створюючи для них все можливе, щоб вони відчували себе в  теплі і затишку, мали  все необхідне для своїх улюблених ігор та занять, - ви створюєте фундамент для впевненого фізичного та духовного зростання дітей, формування в них своїх індивідуальних якостей та талантів», - з такими словами звернувся  міський голова до дошкільних працівників та вручив цілому ряду з них почесні грамоти та квіти.

   Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради   міський голова побажав всім вихователям та іншим дошкільним працівникам зміцнення їх сил, здоров`я, творчого натхнення,  здійснення  добрих задумів,  успішного  втілення  творчих ідей,  підтримки  у  колективі, а також поваги  і  любові  від  дітей  та  їх  батьків.