Традиційно,  в період  пізньої осені  Татарбунарська міська рада здійснює  акцію висадження   дерев та кущів на вулицях та паркових зонах міста.  Завдяки цій добрій традиції кожної осінньої пори в місті поступово зростає кількість  зелених насаджень.  

 Протягом пройдених років на міських клумбах активно  висаджувалися каштани, але в умовах посушливого клімату цьому виду дерев стало не зовсім комфортно, тому,  враховуючи фактор таких ризиків  в засушливій зоні,   міська рада  останнім часом здійснює вибір на користь сухостійких  дерев.

 В минулому році  працівниками  міської ради висаджено  близько  250-ти  різних видів дерев та кущів: альбіції, або акації шовкові, акації білі, павлонії, або сапфірові дерева, декоративні шовковиці, уксусні дерева, або сумах пухнастий оленовидний, декоративні кущі ірису та кущі плюща.  Поступово стають більш зеленими в місті  центральний міський парк, територія острова на річці Фонтанка та прилегла  до нього паркова зона, навколишня територія міського стадіону, вулиці Горького та Князєва, сквер на вулиці Лесі Українки.

 Цієї осені  в міській раді  було прийнято рішення  про паралельне озеленення  з вулицями міста і його околиць  та інших приміських територій. Першою такою ділянкою був обраний схил   вздовж  повороту автодороги в напрямку населених пунктів Приморське та Тузли,  біля  річки Когильник, де було висаджено   більше 200-т  білих акацій  та  30-ти кущів.  Ще 20 кущів  були висаджені біля міського стадіону. Акція озеленення проводилася працівниками  виконавчого комітету (апарату) міської ради  за участю Татарбунарського міського голови Андрія Глущенка. Як наголошує  керівник міста,  і надалі міська рада планує  здійснювати постійний моніторинг  міських та приміських територій, під’їзних шляхів до міста,  які  будуть потребувати озеленення, і в міру можливостей міського бюджету розміщувати зелені насадження  для створення комфортних природних умов навколо міста, а також формування  позитивного іміджу про  його внутрішній та зовнішній вигляд.