Такими словами міський голова Андрій Глущенко розпочав відкриту зустріч з представниками трудових колективів  та широкої громадськості міста,  в ході якої представлено звіт міського голови про свою діяльність на листопад 2017 року та проект бюджету міста Татарбунари на 2018 рік.

Звітуючи перед  жителями міста, міський голова з допомогою слайдів з фотографіями  детально охарактеризував результати  роботи  в таких пріоритетних напрямках його   розвитку, як:

- забезпечення  збалансованості  міського бюджету;

-  сприяння стабільній  роботі комунальних підприємств міста, їх технічному переоснащенню;

-  реконструкція та капітальний ремонт мереж водопостачання та каналізаційної системи міста,  підвищення якості надання комунальних послуг;

-  створення сприятливих умов для  альтернативних шляхів водозабезпечення міста;

-  покращення благоустрою територій міста, озеленення міських територій;

- вдосконалення мережі міських доріг,  їх  реконструкція,  будівництво  та підтримка в  належному стані;

- створення сприятливих умов для виховання та навчання  дітей міста, забезпечення  потреб їх освітнього, духовного та фізичного розвитку;

- підвищення рівня соціального захисту жителів міста.

Андрій Глущенко  наголосив на двох важливих чинниках, що сприяють поступовому виконанню цих завдань, а саме: активній позиції  жителів міста Татарбунари  в питаннях його соціально-економічного та  гуманітарного  розвитку,  розумінню ними міських проблем, постійній  підтримці ініціатив Татарбунарської міської ради та тісному партнерстві  з депутатами та членами  виконавчого комітету міської ради. Зазначено, що спільними зусиллями вдалося досягти в місті порядку, який створює необхідні умови  для  стабільного функціонування  основних сфер  його життєдіяльності. Разом з тим,  як наголосив міський голова, є розуміння, що в місті ще достатньо невирішених проблем та невідкладних завдань, багато ще потрібно зробити для оздоровлення  його загального соціально-економічного стану.

Підсумовуючи результати своєї діяльності  за  9 місяців 2017 року, Андрій Глущенко підкреслив, що тільки разом в міцній співпраці з депутатами, членами виконавчого комітету,  професійною командою апарату Татарбунарської міської ради та жителями татарбунарської громади  зрушуються  ті   проблеми,  які   є   в   основних   сферах    міського   господарства, вирішуються  різноманітні питання повсякденної життєдіяльності нашого рідного міста.  Міський голова виразив всім щиру вдячність за внесок, який жителі міста здійснюють в його розвиток, за  постійну доброзичливу підтримку, за конструктивну критику та готовність  і надалі працювати разом для блага міста.

Після звіту міський голова  презентував учасникам відкритої зустрічі проект бюджету міста Татарбунари на 2018 рік. Всі основні усні характеристики бюджету: його джерела, фонди, доходи, видатки,  напрямки видатків,  також як і звіт,  супроводжувалися показом підготовлених слайдів із розробленими діаграмами та таблицями.

Під час зустрічі  жителі міста  більш детально цікавилися станом водозабезпечення міста, його санітарного  стану та подальшими планами благоустрою.  Міський голова надав вичерпні відповіді з усіх піднятих питань та наголосив, що в  цих стратегічних напрямках сьогодні концентрується найбільша увага  міської влади.

На завершення зустрічі до її учасників звернувся присутній голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов  з підтримкою добрих починань міської влади та, безпосередньо міського голови.

Зустріч пройшла в атмосфері розуміння, всі конструктивні зауваження та пропозиції  були взяті міським головою до подальшого невідкладного  розгляду.  

 

(Повний текст звіту Татарбунарського міського голови про свою діяльність станом на листопад 2017 року «Ми разом,  всією  татарбунарською громадою,  примножуємо  добробут рідної землі!»  дивитись на цьому веб-сайті в розділі  «Міський голова», підрозділ «Звіти про свою діяльність»)