Важлива необхідність діяльності міського оперативного штабу в такий особливий період року доведена  минулої зими, коли неодноразово, і особливо в січні 2017 року, доводилося швидко реагувати на ускладнення погодних умов, приймати оперативні рішення  і  надавати допомогу по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. В першу чергу це снігопади, хуртовини та ожеледиці, які кількома хвилями пройшли в той час в південно-західному регіоні Одеської області.  Розроблені в штабі заходи з оперативного реагування на надзвичайні ситуації та події, визначені технічно-ресурсні можливості, утворені мобільні ремонтні бригади та визначений чіткий механізм контролю за ситуацією в місті та на приміських територіях, - забезпечив минулої зими оптимальні  умови для життєдіяльності міста та надання необхідної допомоги транзитному транспорту і його пасажирам. Про це розповіла членам виконавчого комітету Татарбунарської міської ради на черговому засіданні виконкому керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Лариса Коваль.

 Розставляючи акценти на ефективності упереджених дій  в таких ситуаціях, міський голова Андрій Глущенко підкреслив значимість утворення та функціонування  штабу з  оперативними функціями і  наголосив, що його робота сприяла   також проведенню об’єктивного аналізу стану підготовки міста до зими та її проходження, за результатами чого в міській раді було  здійснено відповідне корегування.

  Члени виконкому, висловивши підтримку даній пропозиції,  прийняли рішення про утворення штабу та затвердили його новий склад, до якого увійшли  керівник управління майном комунальної власності та забезпечення благоустрою у місті Татарбунарської міської ради Ольга Даскалєску,  начальник  відділу земельних відносин виконавчого комітету (апарату) міської ради Ігор Катанов,  виконуюча обов’язки директора КП «Водопостачальник» Наталя Іванченко,  директор КП «Бесарабія» Денис Котовенко.  Очолив штаб заступник міського голови  Олександр Лєсніченко.

 

  Основними завданнями оперативного штабу є: контроль за сталим проходженням опалювального  сезону 2017-18 років в місті; своєчасне реагування на ускладнення погодних умов, координація заходів у випадках надзвичайних ситуацій, подій; усунення недоліків у роботі об`єктів житлово-комунального господарства; підтримання необхідних температурних умов функціонування дошкільних навчальних закладів; постійний контроль за станом санітарно-епідемічного благополуччя населення міста; належне утримання вулиць, доріг та територій загального користування в місті в зимовий період. З метою більшої оперативності в роботі штабу у місті, як і в минулий період,  будуть утворені мобільні ремонтні бригади. Для  постійного зв`язку з населенням в адміністративному приміщенні  виконавчого комітету міської ради  організовується цілодобова телефонна гаряча лінія.