Символічний зміст цих слів  характеризує сьогодні нелегку, але почесну місію  органів місцевого самоврядування.  Всі, хто здійснює служіння інтересам людей на цьому рівні місцевої влади,  долаючи труднощі й перешкоди, -  здійснює гідний внесок у відродження місцевих територій, реформування економіки, забезпечення соціального захисту громадян, розвиток культури та відновлення духовних традицій громад.

  Слова великої шани і щирої подяки були адресовані в ці дні на урочистостях, що пройшли в місті Татарбунари, депутатам та членам виконавчих комітетів місцевих рад, працівникам і службовцям органів місцевого самоврядування, керівникам територіальних громад, а також тим активним громадянам, які приймають участь в різних органах самоорганізації населення.

 З вітаннями до представників органів місцевого самоврядування звернулися  Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко, голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов, голова Татарбунарської районної державної адміністрації Олександр Кривенко та голова профспілок працівників державних установ Валентина Краснянська.

У виступах наголошувалося  на великому значенні місцевих ініціатив та їх втіленні в реальні конкретні результати для  розвитку всієї держави. Підкреслено, що всі, хто обрав своїм професійним служінням органи місцевого самоврядування, хто прийшов до представницьких органів, отримавши мандат довіри  громадян під час місцевих виборів, хто займає активну позицію в питаннях розвитку свого села, чи міста, -  розуміє, що всі свої знання і досвід він має віддавати найважливішій справі – забезпеченню суспільного порядку в своїх громадах, облаштуванню їх територій, підвищенню добробуту та якості життя усіх жителів.

Висока професійність, цілеспрямованість, ініціативність та відданість своїй справі багатьох представників місцевого самоврядування були відмічені в цей день квітами, почесними грамоти та подарунками. Особливе поєднання  святкового та ділового настрою учасників урочистого заходу засвідчив готовність всіх, хто працює в органах місцевого самоврядування, хто відчуває обрану справу своїм покликанням,  і надалі слугувати високій меті здійснення доленосних змін в житті своїх співвітчизників.