Від імені всієї татарбунарської громадськості, всіх жителів, які проживають в місті Татарбунари, прийміть сердечні вітання з  Днем місцевого самоврядування! 

  Кожний, хто здійснює своє нелегке, але почесне служіння інтересам людей, хто найближче знає їх особисті потреби, соціальні запити та суспільні проблеми своїх громад,  хто конкретно приймає участь  у вирішенні життєво необхідних питань місцевого розвитку, - той добре розуміє велику відповідальність, покладену сьогодні на органи місцевого самоврядування. Від нашої з вами праці, повсякденного спілкування з жителями, розуміння тих нелегких завдань, які стоять перед нами,  а також прийняття необхідних рішень, - залежать  як соціальне благополуччя людей, що живуть поряд з нами, так і загальний добробут  нашого міста і сіл. Разом з виконавчою владою органи місцевого самоврядування, долаючи кризу та нестабільність у проведенні державних реформ, здійснюють поступові структурні зміни в основних сферах місцевого розвитку.

  На нас з вами жителі громад покладають велику надію у важливій справі забезпечення  доброї впорядкованості в наших населених пунктах, міцного суспільного порядку, облаштування місцевих територій, де кожен житель буде мати  гідне професійне заняття,  зможе досягати  плідних результатів своєї праці, виховувати своїх дітей та забезпечувати добробут своєї родини.

  Впевнений, що для досягнення цих благ нам всім вистачить сил і мудрості задати правильний напрямок у здійсненні таких задумів, показати власний приклад рішучих дій, поєднати свої зусилля з людьми, інтереси яких ми представляємо, а найголовніше зуміти збудити суспільну ініціативу з метою кращого облаштування життя в громаді і зробити це дуже старанно і відповідально.

  В цей святковий день бажаю всім вам світлого настрою, зміцнення ваших духовних та тілесних сил, гарних і достойних результатів роботи, підтримки від людей та втілення ваших мрій і сподівань на краще і благополучне життя для всіх українських громадян. 

З повагою

Татарбунарський міський голова                                         Андрій Глущенко