У неформальній обстановці, в атмосфері тепла і дружнього спілкування  з міським головою зустрілися  депутати та  члени виконавчого комітету Татарбунарської міської ради. 

 За  гостинним столом  Андрій Глущенко привітав всіх  зі святом  та висловив велику вдячність за налагоджене спільне партнерство і добру ініціативу, нові проекти  і допомогу у їх втіленні, за постійну увагу до проблем міста  і  людей, які проживають в ньому. «Ми разом докладали своїх зусиль до покращення справ у нашому місті, до його благоустрою  та облаштування. Своїми діями забезпечували  стабільність  його життєдіяльності, сприяли впровадженню нових цікавих ідей. Думаю, що нам можна сказати: у нас є гарні результати, але ще більше справ попереду.

І я впевнений,  що в наступний період нашої спільної діяльності ми будемо разом покращувати методи своєї роботи,  здійснювати пошук перспективних шляхів розвитку нашого міста, а найголовніше -  разом наближатися до людей та вирішення їх потреб», -  відмітив Татарбунарський міський голова.

У тісному колі щирої розмови  відбувся обмін думками та враженнями  щодо досягнень, яких вдалося  отримати  під час спільної діяльності. Впродовж святкової зустрічі в актовому залі міської ради лунали добрі побажання повернення миру на рідну землю, гідного життя, добробуту та  нових здобутків на благо всієї татарбунарської громади.