В  церемонії покладання квітів  до пам’ятного  знаку  учасникам ліквідації аварії  прийняли участь представники трудових колективів,  широкої громадськості  та керівники міста і району:  Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко, голова Татарбунарської  районної ради Віктор Донкоглов  та  голова Татарбунарської районної державної адміністрації Олександр Кривенко.

 В зверненні до учасників заходу міський голова сказав: «В цей день ми вшановуємо героїзм та подвиг людей, які в найбільш екстремальні хвилини Чорнобильської аварії виступили на приборкання атомної стихії і віддали своє життя, рятуючи долі мільйонів людей;  хто пізніше, впродовж років здійснював ризиковані для свого здоров`я заходи із виведення атомної станції з експлуатації, а також тих, хто сьогодні контролює радіаційну ситуацію навколо Чорнобиля, проводить постійне обстеження забруднених територій, долає наслідки катастрофи і  забезпечує максимально можливі умови для безпечної роботи об’єкту «Укриття». Близько 900 тисяч чоловік, які  в різний час на заклик влади, або добровольцями долали важкий тягар чорнобильської катастрофи, волею долі отримали сувору і мужню назву «ліквідаторів аварії» та пройшли через коло нелегких випробувань. І сьогодні, ми висловлюємо велику вдячність цим людям, хто своїми діями захистив світ від ще більш тяжких наслідків аварії. В наших серцях залишиться справжній героїзм всіх ліквідаторів чорнобильської аварії, в тому числі і жителів нашого міста та району, які в різні роки прийняли рішення виступити на захист людей від некерованого смертоносного атому».

 На знак пошани до  здійсненого подвигу під час Чорнобильської катастрофи та в інші роки після аварії  учасники заходу поклали квіти до  пам’ятного знаку героям-ліквідаторам.