Урочисте  театралізоване  включення  новорічної ялинки, яке пройшло 19 грудня біля центрального входу в районний Будинок культури,  розпочало  в  місті Татарбунари  цикл новорічно-різдвяних свят, які будуть продовжуватися до 19 січня   нового 2018 року.  На свято були запрошені  всі школярі  та вихованці дитячих садків міста. 

 Включенню ялинки передувала  захоплююча казкова вистава, підготовлена і проведена на сцені та безпосередньо біля хвойної красуні  працівниками районного Будинку культури. Діти в супроводі своїх батьків  отримали в цей день унікальну можливість близько поспілкуватися з новорічними персонажами, запитати  у них  про їх новорічні пригоди  та розповісти про свої  святкові бажання.

  Своє перше сяйво головна  міська  ялинка отримала з  рук Татарбунарського міського голови. Включаючи новорічні вогні, Андрій Глущенко нагородив почесними грамотами найактивніших дітей, які приймали участь у підготовці свята та  побажав дітям і  дорослим  миру, святкового настрою, сімейного затишку та здійснення всіх заповітних мрій і щирих побажань. У святі також приймали участь голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов та керівник апарату районної державної адміністрації Мирослава Коваль.

   Ошатна новорічна ялинка стала з цього дня головною прикрасою міста. Таку привабливість  їй забезпечили працівники управління майном комунальної власності  і благоустрою Татарбунарської міської ради під керівництвом Ольги Даскалєску.  Для прикрашання ялинки було використано 10-ть  30-ти метрових різнокольорових гірлянд, 40 новорічних кульок,  різдвяна зірка з окремою гірляндою.

 За ініціативою міського голови Андрія Глущенка,  напередодні свята  за кошти міського бюджету, були придбані та встановлені біля ялинки  пластикові фігури  традиційних новорічних персонажів:  сніговика, двох оленів,  білого ведмедика, які мають  гарну внутрішню ілюмінацію  і    гармонійно   доповнюють   естетичний вигляд   ялинки,   яка   знаходиться    під   надійним відеонаглядом.

  Відтепер біля ялинки можна бачити багатьох дітей із дорослими, які з радістю фотографуються  і просто  приходять  до  гарного місця  за добрим святковим настроєм.