В ці  дні наші душі і серця переповнюються особливими почуттями добрих спогадів про  пройдений 2017 рік, який ми проводжаємо, та світлих надій і очікувань на новий 2018 рік.

 Минаючий час був сповнений важливими подіями та поступальними кроками в розвитку нашого рідного міста. Ми  разом спрямовували свої трудові зусилля на підвищення його добробуту, здійснення добрих змін в повсякденній його життєдіяльності. Зміцнювали  гарні традиції, які  формувалися  протягом багатьох років представниками різних поколінь нашого міста.  Ми примножили свої досягнення, збагатили свій життєвий досвід, зберегли злагоду і порозуміння в нашому спільному домі.  Впевнений, що і наступаючий рік  продовжить добрі починання кожного із нас, об`єднає наші сили  для втілення нових ідей і проектів і подарує нам гарні результати спільних дій.  

  Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської  міської ради прийміть найщиріші сердечні вітання з наступаючим новоліттям та Різдвом Христовим! Бажаю всім татарбунарцям відкрити своє серце назустріч цим святам, відчути радість і тепло, милосердя і любов до ближнього та пронести всі ці почуття протягом нового року!

Нехай разом зі святами до кожного в дім прийде міцне здоров`я, сімейний затишок,  стабільний добробут і впевненість в завтрашньому дні!

   З повагою

  Татарбунарський   міський голова                            Андрій Глущенко