Щастя, здоров’я  вам і місту бажаємо. 

 Щедрий вечір, хато-світлице, 

 Сійся-родися, житечко, пшениця! 

 Сіємо, віємо, посіваємо, 

 Із Різдвом та Новим роком вас вітаємо,  - такими словами  сьогодні,  напередодні  приходу Нового року за старим стилем (юліанським календарем),  вітали Татарбунарського  міського голову, колектив  міської ради та в їх обличчі всіх жителів міста  юні татарбунарські артисти. 

 Творчий колектив  «Імпульс»  під керівництвом Ольги Лукіної,  дитячий вокальний ансамбль «Радість»  (керівник – Наталя Друговіна), фольклорний колектив Будинку дитячої творчості та  спільний дитячий і дорослий колектив дитячого садка «Незабудка» на чолі з завідуючою Лідією Лавриненко заспівали новорічно-різдвяні колядки, щедрівки, показали театралізоване дійство з  новорічними персонажами. До свого хороводу навіть закликали міського голову Андрія Глущенка  та  працівників міської ради. Новорічні подарунки дітям від міського голови та  спільне фото підвищили всім учасникам свята настрій та додали бадьорості і душевного тепла.       

 Гарними привітаннями діти ще раз нагадали дорослим, що зустрівши Новий 2018 рік з усім світом, ми за народними звичаями  маємо ще одну нагоду відсвяткувати прихід  нового року  за давньою традицією, яка встановилася серед нашого народу історично протягом століть.  І  ця традиція з особливою радістю та гордістю  зберігається і передається наступним поколінням, бо в ній живе душа нашого народу, його співучість, його великий талант бути щедрим, гостинним для всіх, хто приходить з добрими побажаннями.

 Старий Новий рік, як називають в народі це свято, в ніч з 13 на 14 січня  знову збере за  святковим столом всіх рідних та близьких, примножить почуття любові та душевного тепла. 

 Нехай ці добрі народні звичаї принесуть на нашу землю і в кожен будинок мир і добробут, багато щастя і радості, міцне здоров`я і сімейний затишок для всіх родин!