Відповідні клопотання  направлені виконавчим комітетом  Татарбунарської міської ради до Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області та Татарбунарського відділення  поліції  Арцизького відділу  поліції Головного управління національної поліції  в Одеській області.

 Дані дії  виконкому міської ради  стали реагуванням на усну заяву жителів вулиць Барінова, Князєва,  Слов`янська   щодо самочинних дій підприємця  на території господарського об’єкту, який належить йому на правах приватної власності і розміщеному на земельній ділянці комунальної власності на вулиці Князєва. В своєму  зверненні  жителі вказали на «самовільну реконструкцію  підприємцем господарської будівлі  його приватної власності та будівництва ним на місці демонтованої частини капітальної будівлі монолітного фундаменту для розміщення вежі мобільного зв`язку, що на  думку жителів  буде посилювати  негативний вплив на  зовнішнє середовище та населення  вже існуючої вежі мобільного зв`язку, яка функціонує на цій території вже багато років».  

  З метою з`ясування обставин, викладених в усному зверненні жителів, було здійснено виїзд тимчасової комісії  з даного питання у складі працівників виконкому (апарату) та депутатів міської ради, за результатами чого було підтверджено факти, викладені жителями у зверненні та складено  акт обстеження земельної ділянки.  Виявилося, що внаслідок вищезазначених дій підприємця зменшено площу нерухомого майна, яка належала підприємцю, відомості зазначені у свідоцтві на право власності не відповідають фактичним. Право оренди землі за відповідною адресою у державному реєстрі речових прав належним чином не зареєстроване. На місці  демонтованої частини будівлі (гаражу) зведено монолітний фундамент для розміщення вежі мобільного зв`язку. Також було констатовано, що для проведення цих дій підприємець із  відповідною заявою у виконавчий комітет міської ради  не звертався, дозвіл державної архітектурно-будівельної інспекції не пред`являв.

Наразі міська рада очікує  зі сторони державних органів прийняття  законних рішень  з  цієї ситуації.