Негода, яка пронеслась   нашими краями,  заставила  всіх нас  зібратися зі своїми силами і  резервними ресурсами. Немало тривожних годин і душевних потрясінь пережито в ці неспокійні  дні. За наслідками таких екстремальних погодних умов багато хто порівнює січневу  стихію нового 2018 року  із стихією, яка сталася в 1975 році, коли також  зимнім штормовим   вітром було знеструмлено багато населених пунктів Одеської області.

  Але, нинішній  січень, який вже йде в історію, залишає про себе і добру згадку. Традиційно як особливий місяць року, він подарував нам  красиві  свята, які чергувалися один за одним  і  додавали всім нам любові і тепла:  Новий рік, Різдвяний Святий вечір, Різдво, Старий Новий рік, Богоявлення і Водохреща. Не дивно, що і за релігійною,  і за народною традицією цей період з 7 по 20 січня називають Святками.

 Татарбунарська міська рада  також долучалася до цих свят. За фінансової підтримки міської ради в нашому місті пройшли святкування Нового року 1 січня, фольклорне свято з милозвучною назвою «Меланка ходила» з  українськими народними щедрівками і колядками, а також Водохресні купання.  Проведенню цих свят передували  організаційні  робочі зустрічі, де під керівництвом Татарбунарського міського голови Андрія Глущенка обговорювалися всі аспекти святкувань. За ініціативи міського голови  на спільну участь  в організації свят  відгукнулися:  

Відділ культури Татарбунарської районної державної адміністрації

Районний Будинок культури

Місцеві самодіяльні аматори

Чумаченко Алла Іванівна – голова  правління об`єднання «Татарбунарська райспоживспілка»

Приватне підприємство «Головатий С.Н.»

Скліфос Надія Сергіївна, приватний підприємець

Назаренко Ганна Василівна, майстер з декоративних виробів

Міське громадське формування з охорони громадського порядку «Козацька варта – Татарбунари»

Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище

Самодіяльні творчі колективи:   дитячий вокальний ансамбль «Радість» Татарбунарського

районного Будинку культури ерівник  Наталя Друговіна), вокальний ансамбль «Лада» Татарбунарського районного Будинку культури  (керівник Андрій Чияченко), творчий колектив

Нерушайського сільського Будинку культури (директор Віктор Фостик),   творчий колектив Дмитрівського сільського Будинку культури  (директор  Михайло Гайдаржи), творчий колектив Лиманського сільського Будинку культури  (директор Тетяна Фунтікова),  вокальний ансамбль «Прикольні жіночки»  Дивізійського сільського Будинку культури  (керівник, директор СБК Валентина Горобець),   танцювальний колектив «Цесарочки» (керівник Любов Генсіцька),   творчий колектив Білоліського сільського Будинку культури  (директор Ірина Судакова),   Баштанівський  фольклорний колектив «Лик» (керівник Любов Андоні). 

 Представляємо нашим читачам  фоторепортаж святкувань «Меланка ходила» та Водохресних купань