З цією метою в міській раді підготували проект міської програми «Чисті джерела на 2018-2020 роки».Спільним ініціатором розробки програми являються  виконавчий комітет та депутат міської ради Олег Молога.Розробка даної програми обумовлена незадовільним екологічним станом підземних вод, технічним станом шахтних колодязів та необхідністю вирішення проблеми забезпечення  жителів міста питною водою у відповідності до санітарно-гігієнічних вимог. Виконання програми буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету із можливим залученням спів фінансування мешканців міста. Основними напрямками реалізації програми стануть:

 

- перевірка і уточнення обліку безгосподарських шахтних колодязів та артсвердловин, які не використовуються і знаходяться в занедбаному стані;

- перевірка відповідності шахтних колодязів та каптажів санітарно-гігієнічним вимогам їх облаштування;

- ремонт, відновлення або повна заміна надбудов;

- благоустрій прилеглих територій;

- тампонаж колодязів при виведенні їх з експлуатації.

 Програма  була детально розглянута постійною депутатською комісією міської ради з питань  водопостачання та водовідведення  та інших питань ЖКГ в складі  депутатів Таміли Кошельник (голова комісії),  Валерія Султана, Сергія Потапчука,  В`ячеслава Носаченка та Євгенія Ватаманюка. Засідання комісії пройшло в рамках підготовки до 22 – ї  сесії  Татарбунарської міської ради, запланованої на 16 лютого і на якій депутати в повному складі мають розглянути та прийняти дану програму.  

 В роботі комісії прийняли активну участь заступник міського голови Олександр Лєсніченко та тимчасово виконуючий обов’язки інженера-гідротехніка КП «Водопостачальник» Тамара Кобушкіна.

 За результатами засідання комісії було прийнято рішення щодо необхідності прийняття  міської програми «Чисті джерела на 2018 – 2020 роки», виконання якої допоможе уникнути кризових ситуацій в місті з питною водою. 

2018-02-02
2018-02-02 2018-02-02
2018-02-02
2018-02-02 2018-02-02