Чергова 22-а сесія, пленарне засідання якої заплановане на 16 лютого, стане першою сесією в 2018 році. Новий період своєї роботи  депутати розпочинають з достатньо насиченого порядку денного: на сесію виноситься  58 різнопланових питань, переважна більшість яких стосується сфери земельних відносин, міського бюджету та програм розвитку міста. Депутати мають підвести підсумки виконання міського бюджету за 2017 рік, внести зміни та доповнення до міського бюджету на 2018 рік, затвердити програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Татарбунари на 2018 рік, прийняти окрему міську  програму «Чисті джерела на 2018-2020 роки» та розглянути ряд інших питань. 

 

       Здійснюючи підготовку до сесії, депутати впродовж  місяця провели велику  роботу  з обговорення  всіх винесених питань  на окремих засіданнях постійних профільних депутатських комісій, робочих зустрічах та консультаціях з міським головою  та на спільному засіданні, яке пройшло  13 лютого. В ході  цієї роботи  були вироблені пропозиції та рекомендації до рішень, які будуть прийняті на пленарному засіданні сесії. 

 Спільне засідання постійних депутатських комісій

 

Засідання комісії з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та охорони навколишнього середовища

 

 Засідання комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку 

 

Засідання  комісії з питань будівництва, управління комунальною власністю, транспорту та зв'язку