Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради прийміть щиросердечні вітання з приходом весни та з нагоди Міжнародного жіночого дня  8 березня.   

  У всі часи для всіх народів і країн одним із найголовніших ідеалів людського суспільства  була і є Жінка, яка своєю природою і всією суттю  несе в життя найкращі людські риси великої любові, глибокої віри, безмежної відданості, найніжнішої жіночності, неперевершеної краси, бездонного материнського почуття та  воістину вселенської святості.

 Обдарована  Всевишнім Творцем  багатогранними  талантами, Жінка всіх епох і історичних періодів  своєю діяльністю впливала на політику, економіку, культуру та духовну сферу людського буття. До нинішніх часів важко осмислити велич найбільшого жіночого подвигу – дарувати нове життя, берегти свій рід, примножувати мир і злагоду на нашій Землі.

 В ці святкові дні ми адресуємо  всім татарбунарським матерям, дружинам, сестрам, дочкам, - велику вдячність  за гідний вклад, який ви вносите у збереження родинних та  суспільних традицій, за участь  у розвитку нашого спільного татарбунарського краю, за відповідальність, професійність, за світло і любов ваших сердець.     

  Щиро бажаю вам, дорогі жінки, великого жіночого щастя, зміцнення ваших духовних і тілесних сил, родинного добробуту, надійних супутників життя та  сторицею того тепла і любові, які ви віддаєте людям. Зі святом, дорогі жінки!  

Татарбунарський міський голова                                                                               Андрій Глущенко