В ці святкові дні за ініціативою міського голови  сесійний зал міської ради знову широко відкрив свої двері  найактивнішим татарбунарським жінкам. Проводити їх святковий прийом напередодні  Міжнародного жіночого Дня 8 березня  стало вже доброю постійною традицією міської ради.

 За гостинним столом  зібралися 52 жінки - депутати та члени виконавчого комітету міської ради,  секретарі міської ради минулих років, підприємці, керівники підприємств, установ та організацій міста Татарбунари. Підтримуючи  цю гарну традицію, жінки-лідери  з радістю спілкувалися  між собою, обмінювалися своїми враженнями  від перших весняних днів та приймали вітання, адресовані їм цього дня.

 У своїй урочистій промові міський голова Андрій Глущенко подякував жінкам за їх активну життєву позицію, високу духовність, життєву мудрість  та гідний вклад в розвиток міста. «В нелегкий сьогоднішній час ви знаходите в собі сили працювати на благо суспільства, поєднуючи  домашні турботи з професійною діяльністю і при цьому досягаєте великих  успіхів. Ви показуєте прекрасні результати своєї роботи в різних галузях економіки, соціальної сфери,  місцевого самоврядування, проявляючи свої кращі ділові якості, такі як професіоналізм і відповідальність, активність і талант. За ваше безцінне вміння берегти мир  і злагоду в суспільстві  ви  гідні великої поваги та  постійної уваги».  

 На завершення зустрічі міський голова  побажав  жіночому активу міста міцного здоров`я, великого жіночого щастя, родинного добробуту, творчих досягнень та  духовних вершин.