В рамках більш активного впровадження  інклюзивної освіти в Одеській області, яка передбачає адаптацію середніх загальноосвітніх закладів до потреб всіх дітей, в тому числі   дітей  з особливостями психофізичного розвитку,  в 2018 році на базі  Татарбунарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Василя Захаровича Тура будуть створені класи з дітьми, які мають особливі освітні потреби.

  Створення сприятливих умов для  навчання таких дітей вимагає вирішення ряду завдань на місцевому рівні, серед яких одним із важливих є підвезення дітей до школи, враховуючи їх мало мобільність. З метою вирішення цього питання  Татарбунарська міська рада виділила кошти з міського бюджету  у вигляді субвенції  районному бюджету на співфінансування  придбання автобуса для Татарбунарської ЗОШ ім. В.З.Тура  у розмірі 600 000 гривень, що було схвалено повною підтримкою депутатів міської ради на  пленарному засіданні 22-ї сесії  під час прийняття рішення  щодо внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 08.12.2017 року № 504 – VІІ «Про міський бюджет на 2018 рік».  

 Така допомога міської ради обов’язково буде сприяти  підвищенню рівня доступності до середньої освіти дітей  з особливими психофізичними рисами розвитку, їх включенню в освітній процес нарівні з іншими учнями звичайних шкіл та, найголовніше, їх соціальній адаптації  в суспільство.