Засноване  Татарбунарською міською радою на базі відокремленої частини комунальної власності громади міста Татарбунари, комунальне підприємство «Бесарабія»  розпочало  свою діяльність  в рамках  визначених повноважень в минулому році. В коло його завдань, регламентованих статутом комунального підприємства, входить технічний нагляд за будівництвом та капітальним ремонтом капітальних споруд; проведення аварійно - ремонтних та інших видів робіт на водопровідних та каналізаційних мережах міста Татарбунари; виконання окремих видів проектно - кошторисних робіт; технічне опрацювання документів, проектно-кошторисної документації стосовно будівництва капітальних споруд; вирішення  усіх технічних питань, що виникають в процесі проектування та будівництва та інші завдання.

Узагальнюючи весь вичерпний перелік функціональних обов’язків нового комунального підприємства міської ради, міський голова Андрій Глущенко чітко визначив  головну мету підприємства  - здійснення ефективного управління у сфері будівництва в місті.

Серед перших кроків, проведених підприємством  в минулому році, є вирішення всіх основних технічних питань  при здійсненні капітального ремонту комплексного благоустрою центрального парку, капітального ремонту адміністративної будівлі з влаштуванням центру надання адміністративних послуг;  будівництва водонапірної  насосної станції по вулиці Степова,6; капітального ремонту пішохідної доріжки по вулиці Колесніченка та інші.

 Згідно програми соціально-економічного та  культурного розвитку міста Татарбунари на 2018 рік комунальне підприємство  «Бесарабія», яке очолює директор Денис Котовенко,  виступить замовником цілого ряду будівельних робіт в місті. Так,  при активному задіянні управлінських функцій підприємства, буде продовжено капітальний ремонт адміністративної будівлі за адресою вул. Центральна,36 з влаштуванням центру надання адміністративних послуг; капітальний ремонт пішохідної доріжки по вулиці Колесніченка від будинку № 2 до земельної ділянки № 20. Також заплановано здійснити діяльність із виготовлення робочого проекту «Організація дорожнього руху з будівництвом світлофорного об’єкту і зовнішнім освітленням» та наступним втіленням проекту в життя;   капітального ремонту дорожнього покриття на вулицях Кооперативна, Першотравнева та частини дороги (спуску) на вулиці Київська.

Комунальне підприємство взяло добрий старт в роботі і готове прийняти консолідовану участь у здійсненні поступових системних перетворень в місті.