Розпочалися ремонтні роботи  у дворі багатоквартирного будинку, що знаходиться  в центральній частині міста, на вулиці   Пушкіна, де протягом зими  спеціальною технікою комунального підприємства «Водопостачальник» періодично здійснювалося аварійне відкачування  каналізаційних стоків.  

Така дестабілізація каналізаційних комунікацій цього будинку сталася через критичну зношеність каналізаційних труб та внаслідок високого рівня їх засміченості, в результаті чого каналізаційні стоки, не досягаючи виходу до міської центральної  каналізаційної мережі, виходили на прилеглу територію. І для жителів будинку, і для багатьох перехожих, які пересувалися  по прилеглій території це створювало певні незручності, а найголовніше поступово могло стати екологічною загрозою для навколишнього середовища.

Технічний аналіз аварійної ситуації, проведений спільно працівниками КП «Водопостачальник» та аварійно – ремонтної бригади КП «Бесарабія» показав, що поточний ремонт прибудинкової каналізаційної системи  виправить ситуацію лише на короткий період, тому на робочій нараді під керівництвом міського голови, було прийнято рішення здійснити  її часткову реконструкцію із заміною трубопровідного обладнання. Проте, приступити до роботи не дозволяли  несприятливі погодні умови.

І вже в ці дні, перше весняне потепління надало можливість аварійно – ремонтній  бригаді застосувати важку техніку, підготувати необхідну траншею для  прокладки  нової каналізаційної труби,  а далі будуть здійснені роботи із її повного підведення до найближчого каналізаційного колектору.