Незадовільний стан дороги  по зазначеній вулиці (колишня Дімітрова)  вже багато років викликає нарікання  не тільки у  городян, а  й у жителів села Дмитрівка, для більшості яких  маршрут  пересування  поза межі свого населеного пункту пролягає саме цією вулицею. І пішоходам, і водіям  важко  пересуватися серед глибоких вибоїн та інших пошкоджень дорожнього покриття. Фактично , дорога перебуває в аварійному стані, проте здійснювати її ремонт  місцева влада не могла, оскільки дорога протягом  багатьох десятиліть перебувала у державній власності. На даний час приступити, поки що,  до попереднього  розгляду цього питання  дозволяє процес передачі автомобільних доріг зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади, що розпочався  в державі  з січня 2018 року. 

Про це повідомив членам виконавчого комітету Татарбунарської міської ради  на черговому засіданні виконкому  заступник  міського голови Олександр Лєсніченко. Акцентуючи на тому, що поки  протягом 2-3 місяців в Одеській області буде тривати процедура передачі  доріг із державної в комунальну власність,  на місцях можна буде детально вивчити  технічно-експлуатаційні можливості  таких доріг і розглянути можливості їх реконструкції.

 

З цією метою, як наголосив далі заступник міського голови, виконавчий комітет міської ради утворює тимчасову комісію з відповідними повноваженнями.  В ході обговорення даного питання члени виконкому  затвердили склад комісії та визначили кінцевим терміном надання пропозицій щодо шляхів вирішення питання проведення ремонту зазначеної дороги 1 травня поточного року.

 

До складу комісії увійшли:

Ігор Катанов, начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету (апарату) міської ради;

Володимир Акімов,  кореспондент газети «Татарбунарский вестник»;

Костянтин Дімоглов, голова правління АТП-15143;

Ілля Карамавров, житель міста Татарбунари;

Валентин Кравченко, начальник Татарбунарських РЕМ;

Олександр Очинський, архітектор ПП «Вертикаль-Е».

Очолив комісію заступник міського голови  Олександр Лєсніченко.

Виконання рішення з цього питання буде контролювати безпосередньо міський голова Андрій Глущенко.