Рішення про розробку схеми  прийнято на  черговому березневому засіданні виконкому Татарбунарської міської ради.

 Аргументуючи необхідність прийняття такого важливого документу для міста, заступник міського голови Олександр  Лєсніченко, звернув увагу членів виконкому на те, що сам час диктує  потребу застосування більш системного підходу до впорядкування питань у сфері забезпечення утримання території нашого міста, поводження з відходами та підтримання безпечного навколишнього середовища на місцевій території.

Характеризуючи вимоги до цього документу, заступник міського голови зазначив, що схема санітарної очистки території міста Татарбунари  буде складатись із текстових та графічних  матеріалів, змістом яких буде регламентація порядку проведення усіх видів робіт із санітарного очищення та прибирання в місті, організації збирання та вивезення твердих побутових відходів; розміщення контейнерних площадок в місті; застосування систем і методів збирання твердих відходів. Схема також буде визначати  кількість спеціально обладнаного  транспорту для збирання  і перевезення відходів та  необхідного інвентарю для здійснення всіх видів робіт із санітарної очистки. Дія схеми  буде розрахована  на 25 років із акцентуванням на першочергові п`ять років та визначенням довгострокових заходів.

Міський голова Андрій Глущенко, звертаючись до членів виконкому, підкреслив значимість та актуальність прийняття такої схеми для місцевого розвитку.  Наголосивши на пріоритетності завдань міської влади у цій сфері, керівник міста зазначив, що даний розроблений документ допоможе застосувати системність і постійний контроль по визначеному напрямку роботи, а також поглибити взаємодію міської влади, суб’єктів господарювання та жителів міста.

 Збір вихідних даних для виготовлення схеми буде здійснювати комунальне підприємство «Водопостачальник», яке відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради визначено замовником розробки цього важливого документу.