За результатами напрацювань робочої групи Татарбунарської міської ради з вирішення питань благоустрою та впорядкування на міських кладовищах, минулої осені на новому міському некрополі розпочалося послідовне облаштування його території: при в`їзді  на територію захоронень  встановлені  нові  металічні ворота,  а також  для зручності жителів міста, які доглядають за місцями поховань рідних та близьких,  -  збудовано нову автобусну зупинку.

Як тільки дозволили погодні умови, розпочалося втілення  наступного завдання, запланованого  на цій ділянці благоустрою міста: гострою вимогою являлося  впорядкування  частини під’їзної   дороги  від траси «Татарбунари – Арциз» до входу на кладовище та внутрішніх проїздів.

Працівники  дорожнього підприємства, яке очолює  Самвел  Айрапетян,   протягом кількох днів  провели роботи із грейдерування  зазначених доріг та проклали дорожнє полотно із піщано - щебневої суміші.     

Дуже важливим фактом при здійсненні цих робіт,  стала домовленість  міського голови Андрія Глущенка  та керівника підприємства Самвела Айрапетяна  про  їх завершення до початку пасхальних свят. І результат на сьогодні є.

 

Як раніше повідомлялося, в найближчій перспективі територію нового міського кладовища  очікує подальше комплексне облаштування та структуризація: розподіл  на сектори  та окремі ряди,  прокладення внутрішніх проходів і проїздів,  озеленення, встановлення сміттєвих контейнерів, тротуарних доріжок та  розміщення паркувальних площадок.