Шановні жителі міста Татарбунари!

  Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради прийміть  сердечні  вітання   зі  Світлим Христовим Воскресінням!

Велике свято, яке найбільше чекають і шанують серед людей, вічно символізує перемогу над злом  і стверджує примирення в душах і серцях людей, припинення між ними ворожнечі та непорозуміння. Радісною звісткою християни всього світу вітають один одного в ці дні величальними словами «Христос воскрес! Воістину  воскрес!», вселяючи цим пасхальним зверненням велику надію в торжество правди, істини, добра і миру на нашій Землі. Щоразу з великою радістю Воскресіння ми всі маємо сповнюватися глибоким ствердженням: «тільки разом, з повагою один до одного, - ми можемо зберегти братолюбство і злагоду в нашому суспільстві.

В ці святкові дні щиро бажаю вам, дорогі татарбунарці, сповнювати своє життя міцною вірою, духовною чистотою, світлою любов`ю до ближнього. Нехай радість Світлого Христового Воскресіння принесе в кожну родину міцне здоров`я, стабільний  добробут,  очікуваний успіх у всіх добрих справах, надійний мир і  світлу благодать!

З повагою

Татарбунарський міський голова                   Андрій Глущенко