Найбільше в місті страждають  від  таких негативних природних явищ  вулиці  Нікіти  Лісового, Лугова, Молодіжна, Клюшнікова, Партизанська, Суворова, Василя Тура, Г.Черненка та провулок Г.Черненка.  З-за періодичного підвищення  рівня грунтових вод часто спостерігається підтоплення житлових будинків, розміщених на цих вулицях, і особливо, їх підвальних приміщень.

 В останні дні березня, на основі звернення жителів вулиці Нікіти Лісового, тимчасовою комісією Татарбунарської міської ради  під керівництвом заступника міського голови Олександра Лєсніченка, та  у складі депутатів міської ради Віталія Борденюка і Юлії Бондаренко було здійснено  обстеження  цілого ряду  приватних домоволодінь, за результатами чого складено акт про підтоплення підвальних приміщень, підняття в них рівня води  від 0,5 до 1,5 метрів.

 

 За  пропозицією міського голови Андрія Глущенка  в міській раді було прийнято рішення про звернення до комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної сиитуації  районної державної адміністрації щодо ліквідації надзвичайного стану  підтоплення  будинків  жителів міста, а також  необхідності клопотання перед Одеською обласною радою щодо розробки проекту та проведення робіт з розчистки русла річки Когильник та її осушувальних каналів.

 Досить оперативно,  внаслідок узгоджених дій районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної сиитуації, виконавчого комітету міської ради та  управління зрошувальних систем  на північно-східній окраїні міста  запрацював екскаватор з метою розчищення дренажного каналу,  прокладеного раніше для осушення  зазначених міських територій.

Захистити фундамент і підвали житлових будинків від надлишку вологи – головне завдання  місцевих органів влади на даний час, а надалі – упередження   таких надзвичайних ситуацій  обов`язково перетворить умови проживання людей в більш безпечні та прогнозовані.