Пам`ятний  мітинг до 32-ї річниці  трагічної події  зібрав біля  пам’ятного знаку у міському сквері учасників ліквідації аварії,  представників трудових колективів, навчальну молодь, громадськість міста та представників місцевої влади.

У зверненнях Татарбунарського міського голови Андрія Глущенка, голови Татарбунарської районної державної адміністрації Олександра Кривенка та керівника районної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна-Татарбунари» Сергія Чмутенка наголошувалося  на необхідності пам’ятати уроки Чорнобильської катастрофи, винесені всьому людству як застереження від непродуманих  дій, посилення уваги до ліквідаторів аварії, які ціною великих зусиль зробили все, щоб припинити  поширення цієї трагедії на весь світ. Підкреслено, що трагічні наслідки  аварії до сьогоднішнього часу негативно відбиваються на  долях багатьох людей і продовжують привертати посилену увагу зі сторони усього міжнародного співтовариства. Та, найбільший наголос поставлено на величі подвигу всіх ліквідаторів аварії, чиї дії із приборкання атомної стихії, назавжди залишаться символом мужності, незламності, сили духу і великої безмежної людяності.

В знак пошани до пам`яті героїв та жертв Чорнобильської катастрофи до пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської аварії були покладені весняні квіти.