Цією приємною та важливою подією був позначений  теплий вчорашній день  в місті Татарбунари. До неї  старанно готувалися як педагогічний колектив дошкільного закладу, так і вихованці, які разом з батьками радо зустріли гостей - представників місцевої влади: Татарбунарського міського голову Андрія Глущенка, голову Татарбунарської районної ради Віктора Донкоглова, тимчасово виконуючого обов’язки заступника голови Татарбунарської районної державної адміністрації Геннадія Чебана та начальника відділу освіти райдержадміністрації Ольгу Вихристюк.

Кольорова стрічка, яка відкрила двері до нової групи, була урочисто розрізана  міським головою та начальником відділу освіти  в атмосфері красивого свята,  підготовленого дітьми разом зі своїми  педагогічними наставниками. Відкриттю нової дитячої групи передувало здійснення вагомого обсягу робіт: повністю здійснено капітальний ремонт приміщень групи, замінено сантехніку, придбано необхідні меблі, м’який інвентар та посуд. Відтепер в дитячому садку вже працюють 9 різних вікових груп.      

 

«Ця подія розглядається нами як черговий надійний крок у вирішенні проблеми нестачі місць в дошкільних закладах, яка протягом останніх років  ще відчувається в нашому місті. Досягнутий результат роботи, який ми бачимо сьогодні, є свідченням плідної співпраці виконавчого комітету, депутатського корпусу Татарбунарської міської ради, педагогічного та господарського персоналу дитячого садка та забудовника,  який здійснював ремонт приміщень. І надалі міська рада ставить перед собою завдання поступово забезпечити дошкільною освітою всіх дітей нашого міста, створити їм гарні умови для дошкільного навчання та виховання», - з такими словами міський голова Андрій Глущенко звернувся до учасників свята.

Акцентуючи на розставлених пріоритетах в цьому напрямку, керівник міста підкреслив, що діяльність із повного відновлення роботи дитсадка «Колосок» проводиться поступальними кроками, так як до початку нового періоду його функціонування весь майновий комплекс дошкільного закладу разом з його опалювальною системою, електричними та водопровідними мережами  підлягав 100 - відсотковому ремонту, який відразу здійснити було важко. На черзі відновлення ще п’ять дитячих груп.

Прийнявши від міського голови в подарунок набір іграшок та дитячих пізнавальних ігр, завідуюча дитячим садком Жанна Сурдул подякувала всім, хто вніс посильний вклад у вирішення цієї проблеми  - від планів до їх реалізації. Нова дитяча група отримала назву «Казка» і вже прийняла перших своїх вихованців.