Зустріч проведена на основі звернення британської сторони до міської ради та, безпосередньо до міського голови Андрія Глущенка, з метою пошуку нових стратегій  у напрямку розширення двосторонньої співпраці між Великобританією та Україною.

  Представник посольства Великобританії в Україні Роберт Уртуйсен Дюнн  та його помічниця Світлана  Яворська  обговорили з міським головою хід та перспективи  реформ, які здійснюються в Україні у сферах децентралізації,  освітнього простору та охорони здоров`я.

IMG 2992

 

IMG 2992

  Інтерес Великобританії  до змін, які відбуваються  у системі  місцевого самоврядування в аспекті управління місцевими територіями, а також до розвитку гуманітарної сфери на місцях, зумовлений прагненням   підвищення  рівня  британської допомоги у проведенні цих реформ.

 В ході зустрічі, в якій також прийняли участь заступник міського голови Олександр Лєсніченко, секретар міської ради Оксана Жаран, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Лариса Коваль, депутат міської ради Михайло Гусаренко та представник обласної громадської організації «Комітет виборців України», який активно займається питаннями моніторингу місцевого розвитку Леонід Семененко, -  двома сторонами були  висловлені побажання  поглиблення партнерства та діалогу.

IMG 3001

IMG 3001

IMG 3001

IMG 3001

IMG 3001

IMG 3001

  Після  проведених зустрічей з  учнями Татарбунарського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» та ознайомлення з експонатами районного історико-краєзнавчого музею, гості із Великої Британії  побували в інших місцях Татарбунарського району та продовжили свою робочу подорож по іншим районам  Півдня Одеської області.