IMG 3310

На фото матері-героїні Олена Постайчук та Клавдія Недялкова

  Незаперечна і вічна  істина про найголовніше покликання  всіх жінок-матерів   з урочистим наголосом пролунала у   привітаннях  керівників міста та району з нагоди Дня Матері на святковій  концертній програмі, яка пройшла сьогодні в районному Будинку культури. Зі словами вдячності до запрошених жінок-матерів, серед яких були присутні матері-героїні міста Татарбунари, звернулися Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко, голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов та виконуючий обов’язки заступника голови Татарбунарської районної державної адміністрації  Геннадій Чебан. Їх виступи перекликались словами про великий материнський подвиг жінок, їх високу  відповідальність за збереження  і зміцнення сім`ї, родинного затишку, виховання і навчання дітей, за цінності, які  передаються матерями із покоління в покоління.

 

 Міський голова Андрій   Глущенко,  звертаючись до присутніх в залі жінок, а також представників  юного покоління,  підкреслив, що слово «матір» у всі часи  завжди являлося і є найважливішою істиною на нашій Землі, центром всього земного буття і головним символом самого людського життя. Для кожної людини слово «мамо» є найдорожчим зверненням, безцінним висловом, яке не можна виміряти нічим. Адресуючи ці вітання  всім жінкам, які з гідністю несуть своє найголовніше звання Жінки – Матері, міський голова  вручив квіти  та цінні подарунки матерям-героїням, які проживають і виховують своїх дітей в місті.  Незважаючи на те, що кілька матерів-героїнь  з поважних причин не змогли прийняти участь у святкуваннях, подарунки призначені їм, будуть вручені міським головою  по місцю їх проживання.  Привітання та подарунки адресовані Галині Ткаченко, Надії Щербині, Василині Марченко, Надіі Кваші, Любові Юлінецькій, Світлані Щепаняк,  Ольгі Мукієнко, Клавдії Недялковій, Світлані Коломійченко, Олені Постайчук, Лілії Власенко.

IMG 3327

  На фото матері-героїні Лілія Власенко та Світлана Щепаняк

Щирі побажання  щасливої долі радісного материнства, здоров`я, миру, добра, сімейного добробуту, з якими до матерів звернулося керівництво міста та району, продовжилися у виступах  місцевих артистів, які підготували  з цієї нагоди зворушливу святкову програму.

IMG 3315

IMG 3315IMG 3315

IMG 3315

IMG 3315

IMG 3315

IMG 3315

IMG 3315IMG 3315

IMG 3315