В ці теплі травневі дні міські  дитячі  садки розпочали випуски своїх вихованців.  Перші святкування пройшли  в дитсадку «Незабудка», де  до школи в чотирьох  групах  підготовлено   83 майже вже першокласники.  

 В урочистій і піднесеній атмосфері, в оточенні своїх педагогів-наставників і батьків, діти вийшли на свій перший в житті випускний бал. Дорослі спрямували всі свої зусилля на те, щоб ця подія для дітей запамяталася на довгі роки, а можливо і на все життя: дитяча пам`ять дуже міцна. Чудово прикрашений зал,  незвичайно казкове вбрання, посмішки, квіти, кольорові кульки і подарунки, - все це налаштувало дітей на гарне свято. Та найбільшим доповненням до цього стали виступи самих вихованців, які вони підготували з допомогою дорослих. Слова великої вдячності пролунали із дитячих вуст як педагогам, так і батькам за той безцінний  дар пізнання навколишнього світу, який діти отримали за перші роки виховання і навчання. Найбільшою окрасою  урочистості став перший в житті вальс, який виразив зворушливі дитячі емоції   поки ще не повністю  осмисленого прощання з  раннім дитинством.

 З привітаннями до випускників звернулися  вихователі,  завідуюча дитячим садком  Лідія Лавриненко  та секретар Татарбунарської міської ради Оксана Жаран, менша дочка якої  також стала в ці дні випускницею дошкільного закладу.  Під час свята  кожен з випускників отримав в подарунок  від  Татарбунарської міської ради  папки- набори для образотворчого мистецтва, придбані міською радою за кошти міського бюджету.

 Міський голова Андрій Глущенко, передаючи цього разу свої вітання випускникам через секретаря ради,  завжди радий зустрічатися з дитячими коллективами, в тому числі і в приміщенні міської ради, де  юні татарбунарці неодноразово бувають з нагоди свят та інших  подій.

 Наприкінці травня такі ж випуски пройдуть і в дитячому садку «Колосок». Побажаємо дітям, вихователям і батькам гарно підготуватися до цієї святкової події!