Міський голова Андрій Глущенко та  директор  підприємства  Самвел  Айрапетян детально обговорили  всі аспекти проведення поточного та капітального ремонту доріг в місті, визначеного програмою соціально-економічного розвитку міста Татарбунари на 2018 рік.

  Міський голова звернув увагу на те, що в нинішньому році поточним ремонтом заплановано охопити більш, ніж 35 вулиць міста (Горького, Пушкіна, Центральна, Соборна, Лесі Українки, Нагорна, Клюшнікова,  Князєва, Робоча, Джерельна, пер. Ветеринарний, Садова, Кооперативна, 23 серпня, Первомайська, Суворова, Кілійська, Тимошенко, Чорноморська, Новоселів, Барінова, Миру, Леона Попова, Романа Гульченка, Затишна, Лугова, Г.Черненко, пров. Г.Черненка, Івана Кожедуба, Одеська, Скальська, Бузкова, Сонячна, Островського, вулиця на ж/м Південний паралельно Степовій та інші), на що із міського бюджету виділено 1186,000 гривень.  2730,000 гривень передбачено  на здійснення капітального ремонту дорожнього покриття   вулиць Київська, Кооперативна, Першотравнева та  частини вулиці Центральна.

 

  В ході зустрічі був уточнений графік та терміни виконання робіт, які активно вже розпочалися в місті на вулицях Соборна, Центральна та Горького.