Депутатські повноваження в Татарбунарській міській раді  розпочала Наталя  Друговіна, яку всі жителі міста Татарбунари знають як авторитетного представника громадськості міста, творчого працівника районного Будинку культури, методиста, керівника художніх самодіяльних колективів і прекрасного виконавця – вокаліста. В обличчі  Наталі Василівни  громада міста отримала  нового депутата з активною життєвою позицією, а міська галузь культури -представника своєї спеціалізованої професійної групи в органах місцевого самоврядування.

   Новий депутат була відрекомендована своїм колегам на засіданні  чергової 26–ї сесії міської ради головою Татарбунарської міської виборчої комісії  Федором Стояновим, який зачитав відповідну постанову комісії. Початок депутатської діяльності розпочався з привітань та букета роз, вручених депутату міським головою Андрієм Глущенко, після чого депутати одноголосно затвердили своїм рішенням початок депутатських повноважень Наталі Друговіної та включили депутата до складу постійної депутатської комісії з питань водопостачання, водовідведення та інших питань ЖКГ.

   На цьому ж засіданні, перед його початком, присутні теплими словами згадали та вшанували пам'ять хвилиною мовчання депутата Татарбунарської міської та районної рад Ватаманюка Євгена Євгенійовича, депутатські повноваження якого були припинені достроково.